KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9344242
*
nr 934 4242
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Porträtt, signerad, 94x78
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:25:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/1 10:54:43
1
500 kr
12/1 17:40:55
2
150 kr
12/1 17:40:55
1
200 kr (Budbetjänt)
12/1 17:41:22
2
400 kr
12/1 17:41:23
1
450 kr (Budbetjänt)
12/1 17:41:50
2
700 kr
12/1 18:02:45
1
800 kr
12/1 18:11:45
3
900 kr
12/1 18:13:15
1
1.000 kr
12/1 18:16:57
3
1.100 kr
12/1 18:20:44
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar porträtt porträttmåleri
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:13
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:19
-
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4242
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Porträtt, signerad, 94x78
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/1 10:54:43 | 1 | 500 kr |
12/1 17:40:55 | 2 | 150 kr |
12/1 17:40:55 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
12/1 17:41:22 | 2 | 400 kr |
12/1 17:41:23 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
12/1 17:41:50 | 2 | 700 kr |
12/1 18:02:45 | 1 | 800 kr |
12/1 18:11:45 | 3 | 900 kr |
12/1 18:13:15 | 1 | 1.000 kr |
12/1 18:16:57 | 3 | 1.100 kr |
12/1 18:20:44 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar porträtt porträttmåleri
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:13 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:19 -
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47